top of page

Budujemy lepszą przyszłość

Rzetelne i niezawodne usługi od 1968 roku

Budowanie to nasza pasja

Dla nas liczy się przede wszystkim jakość

Budownictwo komercyjne

To jest akapit. Kliknij, aby edytować i dodać własny tekst. To proste. Wybierz „Edytuj tekst” lub kliknij dwukrotnie, aby dodać własne treści i zmienić czcionkę. Możesz też przeciągać i upuszczać w każdym miejscu na stronie.

To świetne miejsce, aby zamieścić dłuższy tekst na temat Twojej firmy lub usług. Wykorzystaj tę przestrzeń i podaj więcej informacji na temat Twojej działalności gospodarczej. Opisz swój zespół i oferowane usługi. Wyjaśnij odwiedzającym, kiedy i w jakich okolicznościach powstała firma i czym wyróżnia się na tle konkurencji.

Infrastruktura

To jest akapit. Kliknij, aby edytować i dodać własny tekst. To proste. Wybierz „Edytuj tekst” lub kliknij dwukrotnie, aby dodać własne treści i zmienić czcionkę.

To świetne miejsce, aby zamieścić dłuższy tekst na temat Twojej firmy lub usług. Wykorzystaj tę przestrzeń i podaj więcej informacji na temat Twojej działalności. Opisz swój zespół i oferowane usługi.

Budownictwo mieszkalne

To jest akapit. Kliknij, aby edytować i dodać własny tekst. To proste. Wybierz „Edytuj tekst” lub kliknij dwukrotnie, aby dodać własne treści i zmienić czcionkę. Możesz też przeciągać i upuszczać w każdym miejscu na stronie. Tutaj możesz opowiedzieć swoją historię i przedstawić się użytkownikom.

Kim jesteśmy

O naszej firmie

To jest akapit. Kliknij, aby edytować i dodać własny tekst. To proste. Wybierz „Edytuj tekst” lub kliknij dwukrotnie, aby dodać własne treści i zmienić czcionkę. Tutaj możesz opowiedzieć swoją historię i przedstawić się użytkownikom.

1968

rok założenia

282

realizacji

150

pracowników

35

partnerów

Adam Masterson

Prezes, MCR Construction

Nasze usługi

Oferujemy usługi, które spełnią każde wymagania

To jest akapit. Kliknij, aby edytować i dodać własny tekst. Przedstaw się użytkownikom.

Budownictwo komercyjne

Budownictwo mieszkalne

Usługi projektowe

Zarządzanie budową

Projekty specjalne

Budowa infrastruktury

Inżynieria lądowa

Architektura krajobrazu

Co robimy

Nasze realizacje

To jest akapit. Kliknij, aby edytować i dodać własny tekst. Tutaj możesz opowiedzieć swoją historię i przedstawić się użytkownikom.

Nasi klienci

Stawiamy na długotrwałe relacje partnerskie

bottom of page