top of page

FAQ

 • Proč jsou nejčastější dotazy důležité?
  Nejčastější dotazy jsou skvělým pomocníkem pro návštěvníky, když hledají rychlé odpovědi na obecné otázky o vašem podnikání a pomáhají vytvořit lepší zkušenost s pohybem po stránkách..
 • Co je oddíl Nejčastější dotazy?
  Oddíl Nejčastější dotazy lze použít pro rychlé odpovědi na obecné otázky o vašem podnikání. Jako „Kam zboží odesíláte?“, „Jaká je vaše pracovní doba?“ nebo „Jak si mohu službu zarezervovat?“
 • Kam mohu oddíl Nejčastější dotazy přidat?
  Nejčastější dotazy můžete přidat na jakoukoli stránku na webu nebo do vaší mobilní aplikace Wix, kde k nim budou mít členové neustále přístup.
 • Jak přidám nový dotaz a odpověď?
  Pro přidání nejčastějších dotazů postupujte podle následujících kroků: 1. Nejčastější dotazy můžete spravovat z ovládacího panelu webu nebo z Editoru 2. Přidejte nový dotaz a odpověď 3. Přiřaďte nejčastější dotaz ke kategorii 4. Uložte a zveřejněte. Nejčastější dotazy můžete kdykoli upravit.
 • Jak odstraním název „Nejčastější dotazy“?
  Název Nejčastější dotazy upravíte v záložce „Nastavení“ v Editoru. V mobilní aplikaci Owner název odeberete v záložce Web a apka a klepnete na přizpůsobit.
 • Mohu do nejčastějších dotazů vložit obrázek, video nebo GIF?
  Ano. Pro přidání médií postupujte podle těchto kroků: 1. Nejčastější dotazy můžete spravovat z ovládacího panelu webu nebo z Editoru 2. Vytvořte nový dotaz nebo upravte stávající 3. V textovém panelu odpovědi klikněte na ikonu videa, obrázku nebo GIFu 4. Přidejte média z vaší knihovny a vše uložte.
bottom of page