Home
Welkom bij de Poort
Al sinds september 2009 staan elke twee weken de deuren van de Poort open voor jongeren! De bedoeling van deze avonden is om jongeren een leuke plek te bieden waar we een gezellige zaterdagavond met elkaar kunnen hebben.
We beginnen een avond met zingen en het lezen van een stukje uit de Bijbel. Vervolgens is de invulling van de avond open. Zo staan er een voetbaltafel en een pooltafel, kun je darten, nemen mensen allerlei spellen mee of ga je gewoon lekker kletsen met iemand.
Soms vullen we de avond wat anders in door het uitnodigen van een spreker, het organiseren van een toernooi of het kijken van een film.
Omdat we iedereen vrij willen laten in hoe hij/zij de avond besteed is er de hele avond door vrije inloop, gratis eten en drinken en geen leeftijdsgrens. Wij beginnen de avond om ongeveer acht uur en vanaf dan ben je dus welkom. De leeftijd van de mensen die komen ligt ongeveer tussen de 15 en 30 jaar, maar in principe is iedereen welkom.
Tot ziens in de Poort!
Agenda Agenda
Zaterdagavond vanaf 20.00u
14 januari - Gewone avond 28 januari - Spreker: W. Verwoerd 11 februari - Gewone avond 25 februari - Thema: Keith Green 10 maart - Gewone avond 24 maart - Spellenavond/Toernooi 7 april - Gewone avond 21 april - Filmavond 11 februari
Ouderwetse 'gewone' Poortavond. Vanaf 20.00u inloop! Zin om te zingen/in een spelletje/een goed gesprek/gewoon hangen? We zien je verschijnen!
25 februari
Avond waarin we met elkaar ons verdiepen in het leven van Keith Green. Met oa een documentaire over zijn leven en zijn passie voor muziek. Van harte welkom!
Contact Vragen over de poortavonden?
Mail het Koffiebarteam!
Verhuur
Verhuur
- Zaal van ongeveer 100m2
- Keukentje met koelkast/vriezer/koffiezetapparaat/ waterkoker/basisservies/bar
- Voldoende stoelen en enkele banken + 2 statafels
- Muziekinstallatie (cd of aansluiten op laptop)
- 15 euro per uur + 75 euro borg
Voor beschikbaarheid/reservering graag mailen met behulp van onderstaand formulier